fbpx

Medarbejdere

Teaterleder

Leiv Arne Kjøllmoen (Leffe)

Mail: lak@odsherredteater.dk 

Mobil: 50 55 83 97

 

Administrator

Malene Kristensen

Mail: malene@odsherredteater.dk

Mobil: 51 48 44 80

 

Produktionsleder/tekniker

Dennis Veilgaard

Mail: dennis@odsherredteater.dk

Mobil: 20 83 52 37

 

 

 

Skuespiller, dramatiker og underviser

Mei Oulund

Mail: mei@odsherredteater.dk

 

 

 

 

Skuespiller og projektkoordinator 

Henrik Ipsen

Mail: henrik@odsherredteater.dk

 

 

 

 

Kommunikation og PR

Joan Stræde

Mail: joan@odsherredteater.dk

Mobil: 24 65 33 63

 

 

 

                                     Projektkoordinator

Helle Christence Ankerstjerne

Mobil: 51 79 41 01

Mail: helle@odsherredteater.dk 

 

 

 

 

Servicemedarbejder

Dan Bonde

 

 

 

 

 

 

 

Køb billet